Efektywna edukacja
Temat: Ścieżki edukacyjne

Dlaczego warto aktywizować dziecko w procesie nauki? Bariery w komunikowaniu się i ich pokonywanie. Jak rodzice mogą pomóc dziecku w odkrywaniu jego zainteresowań? Popularnonaukowe pikniki, festiwale, letnie szkoły, wiosna młodych naukowców, zajęcia pozalekcyjne w Warszawie. Jakie możliwości edukacyjne daje Warszawa? Jakie możliwości edukacyjne daje polski system szkolnictwa? Czy przedsiębiorczość to cecha dziedziczna, czy można się jej nauczyć? 

Materiały z wykładów

Brak prezentacji z wykładów.

organizatorzy

Wiadomości dnia

Nastoletni biznesmeni z Polski, Marta Bellon , Puls Biznesu

Od pomysłu do własnej firmy droga daleka i wyboista. Zwłaszcza jeśli ma się naście lat. Aspirujący przedsiębiorcy udowadniają jednak, że determinacją można wiele zdziałać.

Dwulatki do szkół , Dziennik "Rzeczpospolita"

Najnowszy kanadyjski raport postuluje dofinansowanie przez rząd edukacji już dla dwuletnich dzieci. Autorzy raportu przekonani są, że wczesne nauczanie przyniosłoby korzyści zarówno dzieciom, jak i całemu krajowi.

Z lęku przed tablicą, Ewelina Pietryga , Rp.pl - Styl życia - Wychowanie

Czy mądra mama pozwoli czasem nie iść dziecku do szkoły? Lęk przed szkołą, fobia szkolna, lenistwo - jak właściwie klasyfikować zachowania dziecka, które unika szkoły?

zobacz więcej »