Konkurs „Mój pomysł na biznes” - wyniki

W ramach III edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu, realizowanej w semestrze letnim 2017 r., uczestnicy projektu zaproszeni zostali do udziału w konkursie „Mój pomysł na biznes”. Zadaniem osób biorących udział w tej rywalizacji było przedstawienie w atrakcyjny i profesjonalny sposób własnego pomysłu na przedsiębiorczą przyszłość.

Zgłoszone do rozgrywek opisy, prezentacje i filmy przedstawiające młodzieżowe pomysły na biznes opublikowane zostały na stronie konkursowej i poddane ocenie internautów, a następnie sprawdzone przez ekspertów z dziedziny ekonomii. W wyniku obu etapów oceny wyłonieni zostali laureaci konkursu.

Mój pomysł na biznes1 miejsce i główną nagrodę - bon zakupowy o wartości 600 zł - zdobyła Hanna Olechowska za plany firmy zajmującej się aranżacją wnętrz. Autorka zwycięskiej pracy doceniona została za przygotowanie solidnej, kompleksowej analizy strategicznej, wyróżniający się plan marketingowy, dobry opis kampanii reklamowej oraz wysoki poziom merytoryczny całości przygotowanych materiałów.
Zobacz pracę Hanny

2 miejsce i bon zakupowy o wartości 400 zł otrzymała Emilia Krawczyk za pracę przedstawiającą założenia otwarcia przedszkola dla psów „Mały Pimpuś”. Komisja konkursowa wysoko oceniła bardzo ciekawy pomysł, poziom merytoryczny pracy i atrakcyjność prezentacji idei.
Zobacz pracę Emilii

3 miejsce i bon na 200 zł trafił do Andy'ego Urlepa za pracę „W zielone gramy”. Mimo mniej biznesowej formy konkursowego opisu oceniających ujął nieszablonowy, bardzo interesujący pomysł, który został szczegółowo scharakteryzowany i ma duże szanse na realne wdrożenie.
Zobacz pracę Andy'ego

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom rywalizacji „Mój pomysł na biznes” oraz pozostałym uczestnikom konkursu, którzy nadesłali do nas ciekawe i wartościowe prace. W uznaniu wysiłku włożonego w prezentację biznesowych pomysłów przygotowaliśmy dla nich nagrody książkowe.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które uczestniczyły w konkursowym głosowaniu i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych inicjatywach.

wykrzyknik icon Zobacz również / Regulamin Konkursu / Ogłoszenie / Głosowanie

organizatorzy