Konkurs o tematyce ekonomicznej "Ekonomiks"

Drodzy Studenci!

Z przyjemnością zawiadamiamy, że konkurs na komiks ekonomiczny „Ekonomiks” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 7 prac – komiksów przedstawiającech przygody Pomysłowej Zuzy i Zaradnego Piotrka.

W pierwszym etapie konkursu, zgłoszone prace ocenione zostały przez internautów. W sumie oddano aż 1444 głosy! Na podstawie ocen internautów stworzona została lista rankingowa prac konkursowych:

  1. Renata Wielgosz: 3,6
  2. Dominik Knychas: 3,11
  3. Magdalena Jach: 2,93
  4. Dominika Raś: 2,84
  5. Olga Rudzka: 2,84
  6. Zuzanna Biernacka: 2,32
  7. Maja Leszek: 2,32

Następnie prace konkursowe ocenione zostały przez Komisję Konkursową reprezentującą organizatora AME, jak również uczelnie będące gospodarzami ośrodków AME. Po długich i burzliwych obradach Komisja postanowiła przyznać:

1. miejsce Dominikowi Knychas za pracę pt. "Kapeć, czyli podwójna guma"
2. miejsce Oldze Rudzkiej za pracę pt. "Zaradna Zuza robi sok"
3. miejsce Magdalenie Jach za pracę pt. "Pomysł zaradnego Piotrka"

Autorzy zwycięskich projektów w nagrodę otrzymują bony towarowe upoważniające do zakupu dowolnego produktu w salonach Empik. Gratulujemy Zwycięzcom i informujemy, że nagrody zostaną przekazane na ostatnich zajęciach!

Na zakończenie, jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie: autorom prac, jak i internautom uczestniczącym w głosowaniu. Mamy nadzieję, że dla wszystkich Was udział w konkursie był dobrą zabawą. 

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum AME, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. KLIKNIJ!

wykrzyknik icon Regulamin Konkursu / Załącznik do Regulaminu Konkursu

organizatorzy