Konkurs AME "Moja paczka - nasze pomysły" - Wyniki

Drodzy Pasjonaci szalonych pomysłów!

Z okazji... zakończenia konkursu przesyłamy pocztą świąteczną pozdrowienia od opiekuna konkursu.

Przede wszystkim dziękuję za Wasze zaangażowanie – w szkole sprawdziany, w domu przygotowania do Świąt, a mimo to w każdym etapie nadsyłaliście intrygujące, przemyślane odpowiedzi na zadania. Tak, jak wspominałem przy okazji ostatniego etapu: „nic tak nie cieszy „dorosłych”, jak inicjatywa wykazywana przez młodzież”. Jestem przekonany, że dzięki pomysłowości macie przed sobą świetlaną przyszłość. Pamiętajcie, że warto zarażać innych swoimi ideami, ale też włączać się w działania rówieśników. Najtrudniej jest coś robić w pojedynkę. Na szczęście Wam to nie grozi, bo jak widzę macie wokół siebie przyjaciół, na których zawsze możecie liczyć.

A czego Wam życzę, nie tylko na Święta ;)

Oskarze Glegoła, mam nadzieję, że Twoja pasja lotnicza doprowadzi Cię... tam gdzie nie sięga wzrok, nie raz, nie dwa. Cieszy się, że potrafisz współpracować zarówno z rówieśnikami, jak również osobami starszymi od siebie.

Magdaleno Piszczatowska, mam nadzieję, że zainteresowania pisarskie pozwolą Tobie i Twoim koleżankom tworzyć lepszy świat, nie tylko na kartach opowiadań. Cieszę się, że wspólnie pobudzacie w sobie wyobraźnię.

Andrzeju Sołtysik, mam nadzieję, że dzięki działaniom Waszej paczki będziecie mieli, oprócz Pierogarni, więcej miejsc do spotkań. Cieszę się, że Wasze pomysły mają źródło w najbliższej okolicy.

Mateuszu Zawileński, mam nadzieję, że wspólne podróże pociągiem, spotkania w parku i realizacja szalonych pomysłów scementują Twoją paczkę na całe życie. Cieszę się, że nie boisz się wyzwań w dalekim świecie, ale myślisz o rozwoju świata, który masz w sąsiedztwie.

Poziom w konkursie był bardzo wysoki i wyrównany, a wybór laureatów przysporzył komisji bólu głowy. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce: Oskar Glegoła

2. miejsce: Magdalena Piszczatowska

3. miejsce: Mateusz Zawileński

Dla osób, które nie są laureatami mamy nagrody książkowe.

Zobacz również forum / Regulamin Konkursu / Etap 1 / Etap 2 / Etap 3

organizatorzy