Archiwum aktualności, VIII edycja, SGH Warszawa

Terminy rejestracji na semestr zimowy AME

Uprzejmie informujemy, że zapisy na semestr zimowy Akademii Młodego Ekonomisty odbywać się będą w dniach: 6-16 września 2012 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 6 września o godz. 15.00.

Uwaga. Program i harmonogram zajęć na semestr zimowy 2012/2013 zostanie podany do wiadomości w ostatnich dniach sierpnia. Informacji szukać należy na stronie programu zajęć bądź w aktualnościach.

Znamy już Zwycięzców AME!

Z wielką przyjemnością donosimy, że znamy już Laureatów semestru letniego AME. Najlepszym Studentem Akademii w Katowicach został Szymon Łopocz, w Warszawie – Mateusz Zaremba, w Poznaniu najlepszym okazał się Sebastian Kubera, w Białymstoku - Kinga Wiszowata. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć AME, gdzie dostępne są zdjęcia z finałowych zajęć Akademii w Katowicach i Warszawie. Zdjęcia z pozostałych finałów AME już wkrótce!

Weź udział w teście końcowym i wygraj iPoda!

Drodzy Studenci AME, kolejny semestr zajęć powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze finałowe spotkanie Akademii. Podczas ostatnich zajęć, oprócz wykładu, odbędzie się też końcowy test wiedzy. Do udziału w teście serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie, że student, który w danym ośrodku uzyska z testu najwyższą notę, otrzyma nagrodę :)

Czas najwyższy na powtórkę – baza wiedzy jest do Waszej dyspozycji. Znajdziecie w niej materiały edukacyjne z wykładów oraz galerie prac warsztatowych.

Galeria zdjęć z V spotkania AME w Warszawie

Jest już dostępna galeria zdjęć z V spotkania Akademii w Warszawie. Zachęcamy również do zapoznania się z pracami z warsztatów pt. "Obudź drzemiący w sobie potencjał!".

Zmiana terminu V spotkania AME w Warszawie

Uprzejmie informujemy, że termin V spotkania Akademii Młodego Ekonomisty uległ zmianie. Zajęcia planowane na 15 maja odbędą się 8 maja br. Miejsce zajęć nie ulega zmianie.

Wykład dla młodzieży pt. „Kreatywność, czyli jak być twórczym na co dzień” wygłosi dr Katarzyna Mikołajczyk. Spotkanie z rodzicami nt. potencjalnych zagrożeń dla dzieci związanych z wydarzeniami masowymi poprowadzi Rzecznik Prasowy Komendanta Stołecznego Policji – mł. insp. Maciej Karczyński oraz nadk. Marcin Ziomoń. Początek spotkania o godz. 18.00. Zapraszamy!

Galeria zdjęć z III spotkania AME (Warszawa, Poznań)

Galerie zdjęć z III spotknia AME w Poznaniu i Warszawie są już dostępne. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajęć :)

Skrypt do wykładu "Ożywienie i recesja w gospodarce" (Warszawa)

Studentów AME w Warszawie prosimy o lekturę skryptu do wykładu "Ożywienie i recesja w gospodarce" i zapraszamy na spotkanie z prof. Elżbietą Adamowicz, poświęcone zagadnieniu koniunktury gospodarczej. Zajęcia odbędą się już dzisiaj, 3 kwietnia 2012 r. w SGH w Warszawie.

Skrypt do wykładu "Marketing internetowy" (Warszawa)

W ramach przygotowań do zajęć nt. marketingu internetowego, studentów AME w Warszawie prosimy o lekturę skryptu.

 

Galeria zdjęć z II spotkania AME w Warszawie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II spotkania AME w Warszawie. Aby przejść do galerii zdjęć - KLIKNIJ.

Dzień Otwarty w NLO Nr 81 SGH - 14 marca 2012, godz. 17.00

14 marca 2012 roku zapraszamy na Dzień otwarty w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 81 SGH.
17:00 – zebrania z wychowawcą klasy I
17:30 – zebranie z wychowawcami klas II-III
18:00 – 19:30 – spotkania indywidualne z nauczycielami

NLO Nr 81 SGH mieści się przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie (kampus Uczelni Łazarskiego, gmach F, VIII piętro).

 

Galeria zdjęć z inauguracji semestru letniego AME (Katowice, Warszawa)

W galerii AME są już dostępne zdjęcia z pierwszego spotkania Akademii w Katowicach i Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajeć:

Listy osób przyjętych na semestr letni AME

Zapraszamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Poznaniu.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia EUD w Katowicach i Poznaniu. W związku z tym uruchamiamy dodatkową rekrutację. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zapisów.

Listy osób przyjętych na AME

Uprzejmie informujemy, że listy osób przyjętych na zajęcia AME (rekrutacja podstawowa) zostaną opublikowane we wtorek, 21 lutego 2012 r. o godz. 12.00.

Ruszyły zapisy na semestr letni AME!

Formularz rejestracji do Akademii Młodego Ekonomisty jest aktywny. Osoby zainteresowane zapisaniem się na zajęcia AME prosimy o jego wypełnienie. Rejestracja potrwa do 19 lutego 2012 r. 

W terminie po zakończonej rekrutacji nadesłane zgłoszenia będą brały udział w losowaniu indeksów AME. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta AME. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Programu.

Program zajęć na semestr letni

Zapraszamy do zapoznania się z programami zajęć na nadchodzący semestr Akademii Młodego Ekonomisty. W semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 realizowana będzie VIII edycja AME w Warszawie, IV edycja AME w Katowicach oraz drugi semestr zajęć Akademii w Poznaniu i Białymstoku.

Przypominamy, że zapisy na semestr letni AME odbywać się będą w dniach: 7-19 lutego 2012 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 7 lutego o godz. 9.00.

Uwaga. Ulegają zmianie zasady rekrutacji na zajęcia AME - kwalifikacja według kolejności zgłoszeń przestaje obowiązywać. Od roku 2012 na zajęcia AME kwalifikować będziemy w drodze losowania. W terminie po zakończonej rekrutacji nadesłane zgłoszenia będą brały udział w losowaniu indeksów AME. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta AME. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem AME.

 

organizatorzy