Konkurs AME "Moja paczka - nasze pomysły"

Konkurs EUDZnajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele - warto ich mieć. Banał? Jeszcze jaki, ale jakże prawdziwy ;) Grupa znajomych, przyjaciół daje szanse nie tylko na ciekawe rozrywki, ale również na wspólne działania, dzięki którym można zdobyć wiele życiowych umiejętności. I, co bardzo ważne, być dumnym ze wspólnych osiągnięć.

W tym konkursie chcemy, żebyś opowiedział(a) nam o "swoich paczkach znajomych", o Waszych szalonych pomysłach, które wynikają z Waszych pasji i zainteresowań, a także żebyś zastanowił(a) się kto mógłby Wam pomóc w realizacji Waszych idei i koncepcji.

Może myślisz, że taka tematyka bardziej pasuje na szkolne wypracowanie z języka polskiego, a nie na konkurs w ramach AME? Ale właśnie taką banalną drogę (paczka znajomych, wspólne pomysły i działania, poszukiwanie sojuszników) przeszło wielu cenionych na całym świecie przedsiębiorców. Chcemy, żebyście i Wy mieli na to szansę!

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby zgłosić swój udział w konkursie należy posiadać konto użytkownika portalu AME. Zgłoszenia można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto poprzez kliknięcie ikonki "Konkurs Moja paczka - nasze pomysły – zgłoś się".

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2015 r.

Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu.

Pierwszy etap będzie polegał na zaprezentowaniu Twojej paczki znajomych. Informacje co, gdzie, jak i kiedy pojawią się tutaj już 16 listopada br.

Zapraszamy do udziału. Czekają na Was atrakcyjne nagrody!

Zobacz również forum.

organizatorzy