Konkurs "Kulinarne Mission Impossible" - Etap 2

Drodzy,

Trwa konkurs dla studentów AME pt. „KULINARNE MISSION IMPOSSIBLE”. Zakończyliśmy już głosowanie na prace 1. etapu konkursu. W sumie Internauci oddali aż 640 głosów! Teraz rozpoczynamy kolejny etap. Zapewne nie możecie już się doczekać prezentacji naszych zdolnych Konkursowiczów :) 

Voila, oto one! Poniżej prezentujemy Wam opracowania strategii promocyjnych nadesłanych na konkurs. Strategie przygotowane zostały dla wybranego w 1. etapie konkursu produktu oraz kraju. Trudność tego zadania polegała na odpowiednim wyeksponowaniu zalet promowanego produktu, przy jednoczesnym zniwelowaniu zidentyfikowanych wcześniej różnic kulturowych. Zapraszamy do zapoznania się z nadesłanymi pracami.

Wzorem poprzedniego etapu, teraz głos oddajemy Internautom. Do 2 kwietnia (włącznie) można oceniać i komentować prace. Każdy zalogowany Internauta może oddać jeden głos dziennie na każdą z konkursowych prezentacji, przyznając im 3, 2 bądź 1 punkt. Uwaga. System głosowania zawiera blokadę adresów IP. Niedogodnością z tytułu wprowadzonej blokady będzie ograniczona możliwość oddawania głosów z jednego komputera. 


To już ostatnie zadanie w konkursie "Kulinarne Mission Impossible". Już niedługo nad Waszymi pracami pochyli się Komisja konkursowa, która wytypuje zwycięzców. O werdykcie szanownej Komisji powiadomimy Was już 5 kwietnia 2013 roku.

wykrzyknik icon Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu / Etap 1.

wykrzyknik icon Zapraszamy na Forum AME, gdzie utworzony został specjalny pokój poświęcony Konkursowi. KLIKNIJ!

organizatorzy