Konkurs AME "Mój pomysł na biznes"

Uwaga, uwaga!

Zapraszamy wszystkich słuchaczy III edycji Akademii Młodego Ekonomisty we Wrocławiu do udziału w konkursie „Mój pomysł na biznes”, a tym samym do przystąpienia do rywalizacji o super nagrody. Wystarczy, że w atrakcyjny i profesjonalny sposób zaprezentujecie pomysły na własną, przedsiębiorczą przyszłość, a cenne bony prezentowe mogą trafić właśnie do Was!

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie oryginalnych, indywidualnych prac prezentujących własny, autorski pomysł na biznes. Mogą one przyjąć formę wypowiedzi pisemnej, amatorskiego filmu lub prezentacji multimedialnej – wedle Waszego uznania.

Każda z prac musi zawierać:

  • szczegółowy opis własnego, autorskiego pomysłu na biznes
  • mini analizę strategiczną nowego biznesu
    Zawierającą np. analizę otoczenia i sposobu w jaki wpłynie ono na podjęte plany i ich powodzenie, rozważenie sposobu w jaki należy przygotować ofertę odpowiadającą na potrzeby rynku, właściwe zidentyfikowanie zagrożeń i szans przed jakimi stanie nasz biznes oraz stworzenie profilu typowego klienta i planu zaspokojenia jego potrzeb.
  • plan kampanii promującej podaną inicjatywę
Mój biznes

Pamiętajcie, że w przygotowaniach możecie opierać się na wiedzy zdobytej podczas dotychczasowych wykładów Akademii Młodego Ekonomisty :)

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rozgrywek „Mój pomysł na biznes” prosimy o przesłanie do dnia 18 maja 2017 r. na adres konkurs@gimversity.pl poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej (dostępnej TUTAJ).

Gotowe prace konkursowe przyjmowane będą pod tym samym adresem e-mail do dnia 31 maja 2017 r.

Zgłoszone do rywalizacji opisy, prezentacje i filmy opublikowane zostaną na stronie www.gimversity.pl i poddane ocenie internautów. W terminie od 1 do 7 czerwca 2017 r. każdy zalogowany użytkownik witryny AME będzie miał prawo do opiniowania i komentowania propozycji konkursowych oraz do głosowania na najlepsze prace. (Osoby nieposiadające konta na ww. stronie znajdą wskazówki do stworzenia profilu użytkownika w regulaminie konkursu – dostępnym TUTAJ).

Ostatecznego wyboru zwycięzców rozgrywek dokona Komisja konkursowa. Na autorów trzech najwyżej ocenionych prac czekają bony zakupowe o wartości 600 zł, 400 zł i 200 zł.

Nie czekaj! Zgłoś swój udział w rywalizacji „Mój pomysł na biznes” już dziś!

wykrzyknik icon Zobacz również / Regulamin Konkursu / Formularz zgłoszeniowy

organizatorzy