Archiwum aktualności, VI edycja, UEP Poznań

Końcowy test z wiedzy ekonomicznej

Czas pędzi jak szalony.. w tym tygodniu odbędą się ostatnie zajęcia semestru letniego, a studenci AME przystąpią do końcowego testu z wiedzy ekonomicznej. Na najlepszych czekają nagrody! Kochani, powodzenia na teście :)

Galeria zdjęć z 1. spotkania AME w Poznaniu

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć Akademii w Poznaniu. Aby przejść do galerii zdjęć, KLIKNIJ.

 

Lista przyjętych na VI edycję AME w Poznaniu

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Poznaniu. W gronie uczestników semestru letniego witamy serdecznie zarówno tych, którzy są z nami już kolejny semestr, jak i świeżo upieczonych studentów :-)

 

Publikacja list przyjętych na zajęcia AME w Kielcach, ze względu na przedłużony nabór, została przełożona na dzień 18 lutego 2014 r.

Trwają zapisy na semestr letni w Warszawie, Katowicach i Kielcach

Dzisiaj, 3 lutego 2014 roku, uruchomiliśmy zapisy na zajęcia Akademii  w Katowicach i Warszawie. Zapraszamy!!! Formularz rejestracji jest aktywny również dla Kielc. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia AME we wskazanych miastach, prosimy o wypełnienie formularza. Rejestracja potrwa do 16 lutego 2014 r.

Informujemy, że 2 lutego br. zakończyliśmy rejestrację na zajęcia Akademii w Poznaniu. Lista przyjętych na semestr letni w Poznaniu zostanie opublikowana jutro, w godzinach popołudniowych. W Kielcach uruchomiony został nabór dodatkowy.  

 


Zapisy na letnią edycję AME w Poznaniu i Kielcach!

Ruszył nabór na zajęcia AME w Poznaniu i Kielcach! Formularz rejestracyjny jest aktywny. Osoby zainteresowane zapisaniem się na zajęcia, prosimy o wypełnienie formularza. Rejestracja potrwa do 2 lutego 2014 r.


 

organizatorzy