Archiwum aktualności, IV edycja, UE Katowice

Terminy rejestracji na semestr zimowy AME

Uprzejmie informujemy, że zapisy na semestr zimowy Akademii Młodego Ekonomisty odbywać się będą w dniach: 6-16 września 2012 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 6 września o godz. 15.00.

Uwaga. Program i harmonogram zajęć na semestr zimowy 2012/2013 zostanie podany do wiadomości w ostatnich dniach sierpnia. Informacji szukać należy na stronie programu zajęć bądź w aktualnościach.

Znamy już Zwycięzców AME!

Z wielką przyjemnością donosimy, że znamy już Laureatów semestru letniego AME. Najlepszym Studentem Akademii w Katowicach został Szymon Łopocz, w Warszawie – Mateusz Zaremba, w Poznaniu najlepszym okazał się Sebastian Kubera, w Białymstoku - Kinga Wiszowata. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć AME, gdzie dostępne są zdjęcia z finałowych zajęć Akademii w Katowicach i Warszawie. Zdjęcia z pozostałych finałów AME już wkrótce!

Weź udział w teście końcowym i wygraj iPoda!

Drodzy Studenci AME, kolejny semestr zajęć powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze finałowe spotkanie Akademii. Podczas ostatnich zajęć, oprócz wykładu, odbędzie się też końcowy test wiedzy. Do udziału w teście serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie, że student, który w danym ośrodku uzyska z testu najwyższą notę, otrzyma nagrodę :)

Czas najwyższy na powtórkę – baza wiedzy jest do Waszej dyspozycji. Znajdziecie w niej materiały edukacyjne z wykładów oraz galerie prac warsztatowych.

Galeria zdjęć z V spotkania AME w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz galerią prac warsztatowych z V spotkania AME w Katowicach.

Galeria zdjęć z IV spotkania AME w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania sie z galerią zdjęć oraz galerią prac warsztatowych z 4. spotkania AME w Katowicach

Skrypt do wykładu "Ożywienie i recesja w gospodarce" (AME Katowice)

Studentów AME w Katowicach prosimy o lekturę skryptu do wykładu "Ożywienie i recesja w gospodarce" i zapraszamy na spotkanie z dr Joanną Czech-Rogosz, poświęcone zagadnieniu koniunktury gospodarczej. Zajęcia odbędą się już dzisiaj, 16 kwietnia 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Galeria zdjęć z III spotkania AME w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z III spotkania AME w Katowicach.  Uwadze polecamy również galerię prac warsztatowych

Skrypt do wykładu "Marketing internetowy" (Katowice)

Zapraszamy do lektury mini-skryptu do wykładu "Na czym polega marketing w internecie?" oraz na wykład, który odbędzie się już dzisiaj (26 marca 2012) na EUD w Katowicach. Do zobaczenia :)

Galeria zdjęć z II spotkania AME w Katowicach

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II spotkania AME w Katowicach. Aby przejść do galerii zdjęć - KLIKNIJ.

Skrypt do wykładu "Czy w ekonomii 2+2=4?" (Katowice)

W ramach przygotowań do kolejnych zajęć, studentów AME w Katowicach prosimy o zapoznanie się z mini skryptem do wykładu "Czy w ekonomii 2+2=4?". Na zajęcia zapraszamy w najbliższy poniedziałek, 12 marca br.

Dzień Otwarty w NLO Nr 81 SGH - 14 marca 2012, godz. 17.00

14 marca 2012 roku zapraszamy na Dzień otwarty w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym nr 81 SGH.
17:00 – zebrania z wychowawcą klasy I
17:30 – zebranie z wychowawcami klas II-III
18:00 – 19:30 – spotkania indywidualne z nauczycielami

NLO Nr 81 SGH mieści się przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie (kampus Uczelni Łazarskiego, gmach F, VIII piętro).

 

Galeria zdjęć z inauguracji semestru letniego AME (Katowice, Warszawa)

W galerii AME są już dostępne zdjęcia z pierwszego spotkania Akademii w Katowicach i Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zajeć:

Skrypt do wykładu "Zarządzanie ryzykiem" (Katowice, Poznań)

Przed nami pierwsze, inauguracyjne spotkanie AME :) Studentów z Katowic chcielibyśmy zachęcić do lektury skryptu do wykładu "Zarządzanie ryzykiem". Uczestników Akademii z Poznania prosimy o zapoznanie się  z krótkim materiałem wprowadzającym w tematykę pierwszych zajęć [Zobacz skrypt].

Zajęcia AME w Katowicach odbędą się 27 lutego br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (zobacz miejsce zajęć), a poprowadzi je dr Mirosław Wójciak. Na wykład AME w Poznaniu zapraszamy 1 marca (czwartek). Zajęcia odbędą się w Budynku Głównym UEP, a przeprowadzi je prof. Piotr Banaszyk.

 

 

Lista uczestników AME w Katowicach

Lista uczestników Akademii Młodego Ekonomisty w Katowicach, uzupełniona o nazwiska osób z naboru dodatkowego, dostępna jest TUTAJ. Osobom zakwalifikowanych serdecznie gratulujemy i przypominamy, że pierwsze zajęcia AME odbędą się już w najbliższy poniedziałek, 27 lutego 2012 r.

Listy osób przyjętych na semestr letni AME

Zapraszamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Poznaniu.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia EUD w Katowicach i Poznaniu. W związku z tym uruchamiamy dodatkową rekrutację. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zapisów.

Trwa rekrutacja dodatkowa na zajęcia AME w Katowicach i Poznaniu!

Trwa rekrutacja dodatkowa na zajęcia AME w Katowicach i Poznaniu. Osoby zainteresowane zapisaniem się do Akademii Młodego Ekonomisty, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Uwaga. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Listy osób przyjętych na AME

Uprzejmie informujemy, że listy osób przyjętych na zajęcia AME (rekrutacja podstawowa) zostaną opublikowane we wtorek, 21 lutego 2012 r. o godz. 12.00.

Ruszyły zapisy na semestr letni AME!

Formularz rejestracji do Akademii Młodego Ekonomisty jest aktywny. Osoby zainteresowane zapisaniem się na zajęcia AME prosimy o jego wypełnienie. Rejestracja potrwa do 19 lutego 2012 r. 

W terminie po zakończonej rekrutacji nadesłane zgłoszenia będą brały udział w losowaniu indeksów AME. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta AME. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Programu.

Program zajęć na semestr letni

Zapraszamy do zapoznania się z programami zajęć na nadchodzący semestr Akademii Młodego Ekonomisty. W semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 realizowana będzie VIII edycja AME w Warszawie, IV edycja AME w Katowicach oraz drugi semestr zajęć Akademii w Poznaniu i Białymstoku.

Przypominamy, że zapisy na semestr letni AME odbywać się będą w dniach: 7-19 lutego 2012 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 7 lutego o godz. 9.00.

Uwaga. Ulegają zmianie zasady rekrutacji na zajęcia AME - kwalifikacja według kolejności zgłoszeń przestaje obowiązywać. Od roku 2012 na zajęcia AME kwalifikować będziemy w drodze losowania. W terminie po zakończonej rekrutacji nadesłane zgłoszenia będą brały udział w losowaniu indeksów AME. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta AME. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem AME.

 

organizatorzy