Archiwum aktualności, III edycja, UE Katowice

Terminy i zasady rejestracji na letnią edycję AME

Uprzejmie informujemy, że zapisy na semestr letni Akademii Młodego Ekonomisty odbywać się będą w dniach: 7-19 lutego 2012 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 7 lutego o godz. 9.00.

Uwaga. Ulegają zmianie zasady rekrutacji na zajęcia AME - kwalifikacja według kolejności zgłoszeń przestaje obowiązywać. Od roku 2012 na zajęcia AME kwalifikować będziemy w drodze losowania. W terminie po zakończonej rekrutacji nadesłane zgłoszenia będą brały udział w losowaniu indeksów AME. Osoby, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta AME. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem AME.

Informujemy, że zajęcia w semestrze letnim rozpoczną się na przełomie lutego i marca 2012 roku. Szczegółowy program zajęć i harmonogram spotkań dostępny będzie na początku lutego.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkim studentów i sympatykom AME życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku - sukcesów, spełnienia marzeń i wielu ciekawych spotkań na AME :)

Fotorelacja z finału AME w Katowicach, Warszawie i Białymstoku

Zapraszamy do galerii AME, gdzie są już dostępne zdjęcia z finału AME rozegranego w Katowicach, Warszawie i Białymstoku.

Spotkanie finałowe AME - test wiedzy

Semestr zajęć powoli dobiega końca. Przed nami finałowe spotkanie AME. Podczas ostatnich zajęć, oprócz wykładu, odbędzie się test wiedzy. Do udziału w teście serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie, że student, który w danych ośrodku uzyska z testu najwyższą notę, otrzyma wartościową nagrodę :)


Ostatnie dni przed testem wykorzystajcie na powtórkę – baza wiedzy jest do Waszej dyspozycji. Znajdziecie w niej materiały edukacyjne z wykładów.

Galeria zdjęć z V spotkania AME (Katowice, Warszawa)

Zapraszamy do galerii AME, gdzie są już dostępne zdjęcia z V spotkania Akademii zrealizowanego w Katowicach i Warszawie.

Skrypt do wykładu "Zarządzenie marką" (Katowice)

Już dzisiaj (7 listopada 2011) odbędzie się kolejne spotkanie AME w Katowicach. Zajęcia poprowadzi dr Grażyna Koniorczyk. W ramach przygotowań do zajęć, prosimy o zapoznanie się ze skryptem do wykładu pt. "Zarządzanie marką". Do zobaczenia na zajęciach!

Baza wiedzy EUD - nowe materiały!

W bazie wiedzy AME są już dostępne materiały z wykładu ks. prof. Macieja Bały  - "Jak rozmawiać z dziećmi o sprawach najtrudniejszych, czyli rzecz o śmierci" oraz prezentacja z wykładu p. Małgorzaty Ohme - "Kolczyk w języku, fifka w kieszeni, a w głowie chaos - o kryzysie tożsamości nastolatków". Młodzież z kolei zapraszamy do lektury materiałów ze spotkań pt. "Społeczna odpowiedzialność biznesu".

Galerie zdjęć z III spotkania AME (Katowice, Warszawa, Białystok, Poznań)

Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć z III spotkania Akademii w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Białymstoku.

Skrypt do wykładu "Zarządzanie nieruchomościami" (Katowice)

Już dzisiaj (26 września 2011) rusza letni cykl zajęć AME w Katowicach. Inauguracyjne spotkanie poprowadzi dr hab. Ewa Stachura. W ramach przygotowań do pierwszych zajęć, prosimy o zapoznanie się ze skryptem do wykładu pt. "Zarządzanie nieruchomościami". Do zobaczenia na zajęciach!

 

Listy osób przyjętych na semestr zimowy AME z rekrutacji dodatkowej

Uprzejmie informujemy, że na zajęcia AME z rekrutacji dodatkowej zakwalifikowali się:

w Katowicach:

 1. Dagmara Kapuśniak
 2. Sebastian Klimczyk
 3. Kinga Kluska
 4. Karolina Kuczka
 5. Maja Lisowska
 6. Julia Płuciennik
 7. Jakub Solich
 8. Agnieszka Trzaskowska
 9. Katarzyna Małgorzata Warzecha

w Białymstoku:

 1. Anna Aleksandra Cwalin
 2. Michał Gwoździej
 3. Julia Łata
 4. Julia Tenderenda

w Poznaniu:

 1. Agata Andrysiak
 2. Weronika Bigaj
 3. Marta Dzieciątkowska
 4. Aleksandra Garstecka
 5. Zofia Hernacka
 6. Aleksandra Juszczak
 7. Agata Nowicka
 8. Julia Pytel
 9. Zuzanna Rosińska
 10. Maksymilian Skrzydlewski-Fiedor
 11. Weronika Wrembel

Lista osób przyjętych na semestr zimowy AME

Zapraszamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach, Białymstoku i Poznaniu.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia EUD w Katowicach, Białymstoku i Poznaniu. W związku z tym uruchamiamy dodatkową rekrutację. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą formularza zapisów. Dodatkowy nabór potrwa tylko do 20 września do godz. 23:59.

Program zajęć na semestr zimowy

Zapraszamy do zapoznania się z programami zajęć na nadchodzący semestr Akademii Młodego Ekonomisty. W semestrze zimowym roku akademickiego 2011/2012 realizowana będzie VII edycja AME w Warszawie, III edycja AME w Katowicach oraz pierwszy semestr zajęć Akademii w Poznaniu i Białymstoku. Jednocześnie przypominamy, że zapisy na semestr zimowy AME odbywać się będą w dniach: 9-18 września 2011 roku. Formularz rejestracji zostanie aktywowany 9 września o godz. 15.00.

Trwa nabór na semestr zimowy AME

Formularz rejestracji do Akademii Młodego Ekonomisty jest aktywny. Wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych zapisaniem się na zajęcia AME zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Nie należy zwlekać z przesłaniem do nas formularza zgłoszeniowego, bowiem o przyjęciu na zajęcia AME decydować będzie czas wpłynięcia zgłoszenia do Biura.

Rejestracja potrwa do 18 września 2011 r.

organizatorzy