Archiwum aktualności, II edycja, SGH Warszawa

Zapisy na III edycję Akademii Młodego Ekonomisty

Informujemy, że zapisy na semestr zimowy odbywać się będą w dniach: 1 - 15 września br. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do Akademii Młodego Ekonomisty (AME) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zwycięzca 2 edycji Akademii Młodego Ekonomisty

Finałowe spotkanie 2 czerwca okazało się szczęśliwe dla Weroniki Karwowskiej – uzyskawszy 27 punktów na teście sprawdzającym zdobytą wiedzę, Weronika otrzymała główną nagrodę, wartościowego netbooka Toshiba. Weronika jest uczennicą pierwszej klasy 53 Gimnazjum im. Stefanii Sempołowskiej. Serdecznie gratulujemy!

Finałowe spotkanie AME

Już jutro – 2 czerwca 2009 r. odbędzie się finałowe spotkanie II edycji Akademii Młodego Ekonomisty. W pierwszej części spotkania studenci przystąpią do testu końcowego. Student, który uzyska najwyższy wynik z testu otrzyma bardzo wartościową nagrodę. Stały punkt spotkania – wykład poprowadzi dr Małgorzata Bombol, która opowie studentom o trendach zachowań konsumenckich w czasie wolnym. Do zobaczenia :).

Zmiany na stronie AME

Strona internetowa Akademii Młodego Ekonomisty bogatsza jest o kącik polecanych artykułów z zakresu wychowania i edukacji, który adresujemy głównie do rodziców i opiekunów naszych studentów. Życząc miłej lektury, zachęcamy do regularnego korzystania z tej części serwisu.

Słowa klucze do wykładu "Ubezpieczenia dla podmiotów gospodarczych i gospodarstw domowych"

Prosimy o zapoznanie się z podstawowymi pojęciami do wykładu dr Renaty Pajewskiej pt. "Ubezpieczenia dla podmiotów gospodarczych i gospodarstw domowych".

Forum AME

Z przyjemnością informujemy, że Forum dyskusyjne Akademii Młodego Ekonomisty jest już aktywne. Zachęcamy do dyskusji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, opiniami nt. zajęć.

Zmiany na stronie AME

Na stronie internetowej AME zostało wprowadzonych kilka zmian. Nowością jest baza wiedzy AME. Znajdują się w niej materiały edukacyjne z zajęć i fotografie prac warsztatowych. Baza uzupełniana będzie na bieżąco materiałami z kolejnych zrealizowanych zajęć. Dodatkowo, w bazie znajduje się link do galerii zdjęć, materiałów edukacyjnych z zajęć dla rodziców i opiekunów a także kącik wiadomości gospodarczych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozytywnie wpłyną na przejrzystość i funkcjonalność serwisu AME i zwiększą satysfakcję jego użytkowników.

Lista osób przyjętych na II edycję AME

Zapraszamy do zapoznania się z listą osób przyjętych na II edycję Akademii Młodego Ekonomisty.

Rejestracja na II edycję AME zakończona

Zapisy na II edycję Akademii Młodego Ekonomisty zostały zamknięte. Lista osób przyjętych zostanie opublikowana na stronie AME już jutro – 10 lutego br.

Ruszyły zapisy na II edycję AME!

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty (AME) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Informujemy, że nowy program zajęć dla studentów, jak też program równoległych spotkań z rodzicami jest już dostępny na naszej stronie. Zachęcamy też do zapoznania się z harmonogramem II edycji AME. Termin zakończenia rejestracji – 8 lutego br.

Folder EUD

Zapraszamy do zapoznania się z folderem EUD. Znajdą w nim Państwo najważniejsze informacje o Programie Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Programie dla gimnazjalistów: Akademii Młodego Ekonomisty. Folder zawiera ponadto opinie uczestników spotkań i wybrane fotografie z zajęć.

Termin rejestracji na semestr letni

Informujemy, że zapisy na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty odbywać się będą w dniach: 26 stycznia - 8 lutego 2009 r. Aby zapisać dziecko na AME należy w dniach aktywnej rejestracji wypełnić formularz zgłoszeniowy.

organizatorzy