Archiwum aktualności, XII edycja, SGH Warszawa

Końcowy test z wiedzy ekonomicznej

Czas pędzi jak szalony.. w tym tygodniu odbędą się ostatnie zajęcia semestru letniego, a studenci AME przystąpią do końcowego testu z wiedzy ekonomicznej. Na najlepszych czekają nagrody! Kochani, powodzenia na teście :)

Święto SGH 2014

Rektor i Senat Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie mają zaszczyt zaprosić studentów Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie na uroczyste posiedzenie Senatu SGH, które odbędzie się w dniu święta Szkoły tj. 9 kwietnia 2014 roku o godzinie 11:00 w Auli Głównej im. Oskara Langego w SGH przy al. Niepodległości 162 w Warszawie.

Fotorelacja z inauguracji AME w Katowicach i Warszawie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z inauguracji semestru letniego AME. W galerii dostępne są już zdjęcia z Katowic i Warszawy :)

Warszawa, Katowice, Kielce - listy przyjętych

Zapraszamy do zapoznania się z listami osób przyjętych na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie, Katowicach i Kielcach. W Warszawie indeksy przyznane zostały drogą losowania (zob. pkt. 2. §3 Regulaminu AME).

W Katowicach i Kielcach, gdzie są jeszcze wolne miejsca, został uruchomiony nabór dodatkowy na zajęcia AME. Przekażcie informację o zajęciach swoim znajomym ze szkoły, w większej grupie będzie ciekawiej :)

Trwają zapisy na semestr letni w Warszawie, Katowicach i Kielcach

Dzisiaj, 3 lutego 2014 roku, uruchomiliśmy zapisy na zajęcia Akademii  w Katowicach i Warszawie. Zapraszamy!!! Formularz rejestracji jest aktywny również dla Kielc. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na zajęcia AME we wskazanych miastach, prosimy o wypełnienie formularza. Rejestracja potrwa do 16 lutego 2014 r.

Informujemy, że 2 lutego br. zakończyliśmy rejestrację na zajęcia Akademii w Poznaniu. Lista przyjętych na semestr letni w Poznaniu zostanie opublikowana jutro, w godzinach popołudniowych. W Kielcach uruchomiony został nabór dodatkowy.  

 


Zapisy na letnią edycję AME w Poznaniu i Kielcach!

Ruszył nabór na zajęcia AME w Poznaniu i Kielcach! Formularz rejestracyjny jest aktywny. Osoby zainteresowane zapisaniem się na zajęcia, prosimy o wypełnienie formularza. Rejestracja potrwa do 2 lutego 2014 r.


 

organizatorzy